DİL

BİZDEN HABERLER

  • ANASAYFA
  • BİZDEN HABERLER
  • Şok Kovası
Şok Kovası

Şok Kovası

Sauna, buhar odası gibi sıcak spa üniteleri ve ya  terapi uygulamalarının ardından vücudun diriliğini geri kazanması için uygulanan şok duşlama sistemidir. Şok havuzu ve ya şok duşu kullanmak isteyenler için diğer alternatif olarak da değerlendirilebilir. Kova Duşu tamamen Kambala ağacından imal edilmiş olup tamamen el işçiliğine dayalı bir tasarımdır.  Geniş kovanın hacmi yaklaşık 29 litredir. Dolum miktarı ise 5 ile 15 litre arasında ayarlanabilmektedir.

Duvara asılı olan dolu kova duş, iplerin yardımıyla çekilmek suretiyle boşaltılmaktadır. Kova duşun altına ilk kez giren kullanıcı, kendisini şelalen altına girmiş gibi hissetmektedir. Şok duş kovası içerisindeki soğuk suyun etkisi ile doğal şok etkisi sağlanmış olur.

Şok duş kovası, sauna sonrası şok duş ihtiyacını karşılaması için tasarlanmış bir sistem… Özel ahşaplardan imal edilmiş 21 litre su kapasitesine sahip ürün otomatik su doldurma sistemlidir. Bir anda 21 litre soğuk suyun verdiği şok etkisi ile sauna keyfini zirveye ulaştıracak aksesuar bünyemizde bulunmaktadır.

08-11-2019 | Okuma : 18

Tüm Haberler